Loading..
   < >

   Havlu Hamam Seti

   Havlular sadece ev banyoları ve mutfaklarında değil çeyiz sandıklarında, iş yerlerinde ve otel gibi konaklama yerlerinde her an ihtiyaç duyulabilen banyo tekstil ürünleridir.

   Havlu setleri sayesinde, neresi için olursa olsun, tek tek havlu peşinde koşmanıza gerek yok.

   Hepsi Bir Arada: Havlu Setleri

   Hepsi Bir Arada: Havlu Setleri

   Havlu seti, birden fazla havluyu bir arada bulunduran takımdır. Ama havlu setlerinin içeriği kullanımdan kullanıma değişiklik gösterir. Çeyizlik havlu seti en yaygın havlu setlerindendir. Bunlar genelde iki kişilik olarak hazırlanır ve içerisinde iki bornoz (ya da banyo havlusu), iki yüz havlusu ve bazen de kese ve sabun bulunur. Bir diğer çeyizlik havlu seti ise birkaç renkte ve boyda el ve yüz havlularının bulunduğu setlerdir. Bunlardaki havlular genelde işlemeli veya kenar süslemeli olur. Banyo havlu seti denince ilk akla gelenlerden biri de bambu havlu seti. Bambu havlular, organik bambu liflerinin daha emici pamukla birlikte dokunmasıyla üretilen havlulardır ve günümüzde en çok tercih edilen havlu çeşitlerindendir. Dolayısıyla, onları set olarak edinmek de mantıklı.

   Havlu Setleri Nasıl Kullanılır?

   Havlu Setleri Nasıl Kullanılır?

   Bütün bu havlu setlerinin yanı sıra içinde banyo terliği de bulunan havlu bornoz seti veya bazen içerisinde peştamal de bulunan hamam havlu seti de edinebilirsiniz. Çok fazla ayrıntıya girmeden aynı boyda, farklı renklerde 6’lı havlu seti de almanız mümkün. Seçim tamamen kullanım alışkanlıklarınıza ve zevkinize bağlı. Havlu setlerinden harika hediyeler de olur. Hediyelik havlu seti denince karşınıza genelde oldukça hoş paketlenmiş veya sepetli ürünler çıkacaktır. Havlu setleri butik oteller gibi küçük işletme sahiplerine de toplu halde takım olarak havlu alma imkanı sunar. Havlu setlerini havluların üstündeki talimatlarda belirtilen sıcaklıklarda ve uygun deterjan ve yumuşatıcılarla çamaşır makinesinde düzenli olarak yıkayabilirsiniz.

   Havlu Seti Seçme Tüyoları

   Havlu Seti Seçme Tüyoları

   Havlu seti seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler aslında tek tek havlu alırken dikkat etmeniz gereken şeylerle aynı. Birincisi, havlu seti fiyatları. Fiyatlar ürün kalitesine, ambalajdaki ürün sayısına ve ölçülerine göre değişir ama toplu alımlar genelde tekli alımlardan daha ekonomiktir, üstelik sizi ayrıca takım oluşturma zahmetinden de kurtarır. Dekoratif amaçla kullanacağınız havlu setlerinde öncelik görüntüdür ama gerçekten kurulanmak için havlu arıyorsanız alacağınız setin yüzde yüz pamuk veya pamuk katkılı bambu olmasına ve tüylerinin kabarık olmasına dikkat edin. Ürün bilgilerinden havluların tek tek ölçülerini ve bornozların bedenlerini kontrol etmeyi de unutmayın. Bebek ve çocuklar için üretilen setlerin sağlığa zararlı maddeler içermeyen lisanslı ürünler olması şarttır.

   ₺161,25KDV Dahil
   ₺215,00 KDV Dahil
   %25 İndirim
   %25İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün
   ₺161,25KDV Dahil
   ₺215,00 KDV Dahil
   %25 İndirim
   %25İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün
   ₺161,25KDV Dahil
   ₺215,00 KDV Dahil
   %25 İndirim
   %25İndirim
   Ücretsiz Kargo
   Yeni Ürün